עבדים – יציאת מצרים במאה ה-21

(5 חוות דעת לקוח)

60.00

לאן נעלמה תחושת החופש שלנו? איך ייתכן שנעשינו משועבדים בעולם שבו הכול קיים בשפע? מה מונע מאיתנו לצאת מן העבדות המודרנית לחירות הנצחית? ואולי בכלל עוד לא יצאנו ממצרים?

סיפור יציאת מצרים, היצירה המקראית המוכרת המתארת את יציאתו של עם ישראל מעבדות לחירות, נהיה כבר מזמן לאפוס כלל-עולמי. “עבדים” חושף את המשמעות העמוקה של הסיפור בראי חכמת הקבלה, מדריך צעד אחר צעד איך להשתחרר מהתפיסה המיושנת שכובלת את האדם, ומציג דרכים חדשות להתמודדות עם אורח החיים התובעני של המאה ה-21.

הרב ד”ר מיכאל לייטמן הוא מקובל והוגה דעות בעל מוניטין בינלאומי, שמקדיש את חייו ליצירת שינוי חיובי בחברה האנושית. הרב לייטמן עומד בראש תנועת “קבלה לעם” (www.kab.co.il) אשר עוסקת בלימוד חכמת הקבלה.

קיים במלאי

Want a discount? Become a member.

5 ביקורות עבור עבדים – יציאת מצרים במאה ה-21

 1. יורם רטר

  השאיפה לחופש קיימת בודאי בכל אחד ואחת, אבל החיפוש אחריו הופך יותר ויותר קשה עם השנים, בעצם ההיפך ממה שהיה ניתן לצפות. הספר מסביר בצורה ברורה וחדה מה זה חופש באמת ויותר חשוב, איך משיגים אותו.

 2. רחל סמוחה

  קראתי את הספר בנשימה אחת. יציאת מצרים של המאה ה21 הוא ממש הסיפור של כולנו. השנה האחרונה שהפגישה אותנו עם הקורונה ושינתה את כל סדרי החיים שלנו הביאה אותנו להתבוננות פנימית שהספר מדבר עליה. הספר אומנם הודפס ב2017 אבל כאילו המחבר מדבר ממבט של עכשיו. מסתבר לי מהספר שסיפור יציאת מצרים הוא בכלל לא מה שחשבתי.

 3. אורית מייטל

  מאז שקראתי ספר זה הבנתי למעשה את המשמעות האמיתית המסתתר ב”הגדה של פסח” וכמה אנחנו בימנו אלו (במיוחד אחרי שעברנו שנה כל כך מורכבת של קורונה) עבדים מודרניים…
  בימים אלו בשיעורים של הקבלה אנו לומדים על כל התהליך המיוחד הזה של יציאת מצרים ומי שלא עוקב אחר השיעורים ימצא בספר זה תשובות מענינות,לא סתם סיפור שסיפרו לנו בבית ספר אלא עולם ומלואו, החיים שלנו…
  מתנה נהדרת לכולכם ואף להעניק למשפחה ,בפסח הזה …
  חג שמח

 4. Ziva mey-tal

  הופתעתי לטובה מהספר המיוחד הזה.
  תודה

 5. ערן

  חושב שאנחנו צריכים לחזור לצימצום ההכרחי של החיים. כמו בקיבוצים לפני 40 שנים. הסתפקו במועט. וזה יחנך אותנו ומצד שני לא נשתעבד לשפע החומרי מהסביבה. השפע החומרי נותן לנו רק אכזבות. צריכים להתעסק בערבות בחיבור בינינו . שם נרגיש את השמחה והאושר.

הוסף חוות דעת

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *