חיים חדשים

(חוות דעת לקוח 1)

60.00

“חיים חדשים” הוא מדריך מעשי, מדויק ומקיף, שיוביל אתכם בחכמה וברגישות לגילוי מחודש של הקשר בינינו – אל המקום שבו נמצא האושר האמיתי.

לרכישת הספר בפורמט אלקטרוני לחצו כאן>>

קיים במלאי

Want a discount? Become a member.

תיאור

כל אחד מאיתנו חווה לפחות כמה רגעים של אושר בחייו. רגעים חסרי תחליף, שבהם הציפה אותנו התחושה שהחיים הם מצרך נדיר ויקר ערך: אהבה ראשונה, חברות אמת, לידת ילד ראשון…

מה המשותף לכל הרגעים הללו?

מחקרים וסקרים שנעשו בעת האחרונה מובילים למסקנה ברורה: האושר שלנו תמיד קשור באנשים אחרים. למרות הקידמה הטכנולוגית האדירה, ערוצי התקשורת הרבים, הסמארטפונים והאפליקציות למיניהן, מסתבר שעדיין אין תחליף לקשר אנושי, לחום, לרגש ולאהבה.

ולמרות ש”סוד האושר” הגדול ידוע ונגיש לכולנו, נדמה שעם הזמן הוא דווקא הולך ומתרחק. דאגות אינסופיות, ריצות לעבודה ובחזרה, חוסר ודאות וחוסר ביטחון ממשיכים להפר את שלוות חיינו. האם זה חייב להיות כך? האם האושר לעולם יופיע לרגעים ספורים בלבד? או אולי הוא נמצא כאן תמיד, וכל שעלינו לעשות הוא לגלות את הדרך להגיע אליו?

הספר “חיים חדשים” הוא קריאת התעוררות לכולנו. זוהי הזמנה בשבילנו לעצור לרגע את המרוץ המטורף של החיים, להביט זה בעיניו של זה ולפתוח את הלב. ולא, זה ממש לא ספר נאיבי. בהתבסס על מגמות עולמיות ומקומיות, כמו גם על מחקרים רבים, הספר שבידכם מראה כי המשברים שפוקדים אותנו לאחרונה ברמה האישית והגלובלית, הם הזדמנות נהדרת להפוך את החיים להרבה יותר טובים.

1 ביקורת עבור חיים חדשים

  1. רותם

    וואו.

הוסף חוות דעת

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *