מבצע!

הכלכלה באור הערבות ההדדית

(2 חוות דעת לקוח)

המחיר המקורי היה: ₪60.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪30.00.

“לא בכדי המשבר הכלכלי העולמי מסרב להיעלם. הספר “כלכלה באור הערבות ההדדית”  מניח את הבסיס לשיטה כלכלית חדשה, המתאימה לעולם הגלובלי-אינטגרלי. ערבות כלכלית בינינו איננה רק צו השעה, היא גם תשתלם לכולנו.”

קיים במלאי

Want a discount? Become a member.

תיאור

“לא בכדי המשבר הכלכלי העולמי מסרב להיעלם. הספר “כלכלה באור הערבות ההדדית”  מניח את הבסיס לשיטה כלכלית חדשה, המתאימה לעולם הגלובלי-אינטגרלי. ערבות כלכלית בינינו איננה רק צו השעה, היא גם תשתלם לכולנו.”

העולם התפתח באבולוציה טבעית, והפך לגלובלי-אינטגרלי. בכפר הגלובלי התלות ההדדית בינינו הולכת ומתהדקת. זה מורגש היטב בכלכלה ובפיננסים. המשבר העולמי הוא בראש ובראשונה משבר ביחסים בינינו ובהם טמון גם המפתח לפיתרונו. התהום שנפערה בין אופיים התחרותי והאינדיווידואלי של מערכות החיים הנוכחיות, לבין אלו הנגזרות במדויק מהעולם החדש היא הסיבה למשבר העולמי.

הפיתרון מתחיל אפוא בעבודה על התקשרות חדשה בינינו, כדי לסגור את אותו פער. התקווה היחידה היא להגיע לערבות הדדית בינינו. לכן המשבר, שכולנו משלמים את מחירו, הוא בחזקת הזדמנות, זרז שיאיץ את תהליכי השינוי. הספר הזה נכתב מתוך דאגה לעתידנו המשותף. מטרתו לשמש כמדריך להבנת מצבנו בעולם סוער כלכלית וחברתית וכמצפן בדרך למציאות חדשה ואופטימית של ביטחון ורווחה כלכלית, הנמצאת בהישג ידנו.

הכלכלה החדשה שונה בתכלית שינוי מזו המוכרת לנו כיום. הדרך לכלכלה מאוזנת, הרמונית ויציבה, הדרך לצדק חברתי, אינה עוברת במהפכה, אלא ביצירת סביבה תומכת שינוי, באמצעות הסברה רחבה וחינוך באשר למציאות החדשה בה כולנו חיים.

הספר מאגד 13 מאמרים עצמאיים שנכתבו במהלך השנה האחרונה על ידי אנשי כספים, כלכלה, פיננסים ומדע המדינה. נושאי המאמרים מגוונים, אולם יש להם מכנה משותף רחב – הצורך להגיע לערבות הדדית בינינו. למרות הדמיון בשיטת הניתוח של הסוגיות בהן עוסק הספר, הוא חשוב להבנת השינוי הנדרש מאיתנו, בדרך לחיים תחת מטריית הערבות ההדדית.

2 ביקורות עבור הכלכלה באור הערבות ההדדית

 1. רותם

  לא משנה כמה קורסים כבר עברתי בתואר ראשון לכלכלה באונ’
  זה פשוט התואר של החיים הספר הזה…
  איזה תפיסה גאונית של הכלכלה ושל היחסים בין אנשים
  חייבים להביא את זה לכמה מרצים, שיתחילו לדבר לעניין קצת סוף סוף .. 🙂

 2. יורם רטר

  התיאורים של קריסת התפיסות הכלכליות שהיו הבסיס לפעילות הכלכלית שלנו כבר מזמן עברו מהעיתונות הכלכלית אל העיתונות היומית וכל קורא כבר מכיר את המצב שאנחנו נמצאים בו. בספר הזה אפשר למצוא לא רק את הסיבה לקריסה של השיטות הקיימות אלא הסבר מדויק וחד של הגישה שתוביל אותנו, ואת הכלכלה, למצב הטוב ביותר האפשרי.

הוסף חוות דעת

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *