אחד לאחד – המציאות מבעד לעיני המקובל

(חוות דעת לקוח 1)

60.00

מה מניע נערה בת ארבע-עשרה לדקור? מי יובס ראשון – הימין או השמאל? מה קרה למזג האוויר שהשתגע? מה יעצור את התפוררותו של האיחוד האירופי? מי מפעיל את דאעש? האם אפשר לחנך את הילדים דרך הווטסאפ? האם טראמפ טוב או רע ליהודים? למה שונאים יהודים? איך להיפטר מהבדידות? איך ייראה היום שבו ישתלטו הרובוטים על שוק העבודה? איך להפוך את החיים לטובים ומאושרים?
***

“אחד לאחד” הוא לקט מאמרי דעה נבחרים, פוקחי עיניים ומפתיעים, מאת הרב ד”ר מיכאל לייטמן, שהתפרסמו בשנה החולפת בעיתונות הישראלית ברשת (ynet, “וואלה!”, “ג’רוזלם פוסט”, “הארץ” ועוד).

“אחד לאחד” כתוב מתוך היכרותו והבנתו העמוקה של הרב לייטמן את מערכת הכוחות שמנהלים אותנו לפי חכמת הקבלה, זיהוי האתגרים והסכנות הצפויים לאנושות וכיצד עלינו להתמודד איתם באופן נכון.

“אחד לאחד” מתייחס בחלקו גם לאירועים אקטואליים מכוננים, כמו הברקזיט, עלייתו של טראמפ לשלטון, גלי ההגירה לאירופה והטרור בישראל, מאמרים שנכתבו שבועות ספורים לפני שהתרחשו, ותאמו את המציאות אחד לאחד.

“אחד לאחד” מאפשר הצצה מפוכחת אל המציאות מבעד לעיני המקובל – ראיית כוח החיבור החיובי מעל כוח האגו ההרסני – ולמסר המרכזי שנגלה לו מבעד לחוקיות הנסתרת של הבריאה: עלינו לנהוג כמו הכוח העליון האחד – להיות כאיש אחד בלב אחד. אחד לַאחד.

***
הרב ד”ר מיכאל לייטמן הוא מקובל והוגה דעות בעל מוניטין בינלאומי, שמקדיש את חייו ליצירת שינוי חיובי בחברה האנושית. הרב לייטמן עומד בראש תנועת “קבלה לעם” (www.kab.co.il), אשר עוסקת בלימוד ובהפצת חכמת הקבלה.

Want a discount? Become a member.

1 ביקורת עבור אחד לאחד – המציאות מבעד לעיני המקובל

  1. שון

    Exellent

הוסף חוות דעת

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *