קנייה מאובטחת

צוות האתר מייחס חשיבות רבה ועושה הכל לאבטחה מלאה של פרטי הגולשים באתר האתר משתמש באמצעיי הגנה מהמתקדמים ביותר.
פרטי כרטיס האשראי שלך מועברים ישירות בפרוטוקול מאובטח לחברת האשראי, ואינם נשמרים באתר.
צוות האתר מבטיח כי לא תיעשה באינפורמציה השמורה אצלו כל פעולה המנוגדת לתנאי המסחר התקינים וכי לא תעביר מידע רגיש זה לשום גורם אחר.
בנוסף, לכל אמצעיי ההגנה שצוינו אנו מבצעים בדיקה קפדנית לאימות פרטי הכרטיס מול חברות האשראי בכל פעולה, בכדי למנוע אי סדרים או שימוש לרעה בכרטיס האשראי.

אמצעי האבטחה שלנו כוללים:

השרתים מוגנים על ידי תוכנת Firewall מתקדמת ומעודכנת המונעת חדירות ומבטיחה זרימת מידע מבוקרת.

אנו משתמשים בפרוטוקול הסטנדרטי המתקדם במסחר האלקטרוני -מפתח הצפנה SSL – (Secure Socket Layer) על מנת שהפרמטרים הרגישים כגון מספר כרטיס האשראי ופרטיו האישיים של הגולש יועברו באמצעות פרוטוקול מאובטח HTTPS במפתח הצפנה מתקדם של 128 ביט. פרוטוקול זה “מערבל” את המידע שמועבר במערכת באמצעות צופן מיוחד כך שאין יכולת ממשית למי שאינו מורשה לשלוף את הנתונים מבסיסי הנתונים. הצפנה זו מתרחשת מרגע הזנת המידע למערכת.

סליקת כרטיסי האשראי בזמן אמת המתקדמת בישראל באמצעות מערכת “טרנזילה” המאושרת ע”י כל חברות האשראי. פרטי כרטיס האשראי מועברים ישירות לחברת האשראי במערכת סליקה מאובטחת ולא נשמרים במערכות שלנו.

מערכת Tranzila Verified מאמתת בזמן אמת את זהות האתר ובעליו ומחוללת באתרים, בעזרת טכנולוגיה חדשנית, חותם, המשמש כמאין תעודת יושר אלקטרונית שאיננה ניתנת לזיוף. המערכת מאשרת לגולשים שהם אכן נמצאים באתר המשתמש במערכת “טרנזילה” לסליקת כרטיסי אשראי בזמן אמת ובמערכת Tranzila Verified לבדיקת זהות הסוחר. המערכת מאפשרת לגולשים רמה נוספת של אבטחה ואמינות בעת מסירת אינפורמציה, או בעת ביצוע עסקאות מסחר אלקטרוני.

מערכת Anti Fraud חכמה לחסימת הונאות בכרטיסי אשראי באינטרנט. מערכת חסימת ההונאות משקללת בזמן אמת ומדרגת את רמת הסיכון לפי פרמטרים שונים המאפיינים את העסקה. המערכת בודקת את העסקה בזמן ביצועה ומקבלת או דוחה עסקאות בכרטיסי אשראי.

אם למרות כל הצעדים המתקדמים הללו יתרחש שימוש לרעה בכרטיס האשראי, חייבת החברה המנפיקה את כרטיס האשראי להחזיר ללקוח את מלוא סכום העסקה תוך 30! יום – דבר זה מובטח על פי החוק